Šeiha Muhammada Salaha lekcijas Rīgā

2013.gada 30.maijā Latvijas Islāma kultūras centra telpās notika šeiha Muhammada Salaha lekcijas, kurās šeihs arī atbildēja uz muslimus interesējošiem jautājumiem.

Šeiha biogrāfija: doktoram Muhammadam Salaham ir kandidāta grāds salīdzinošajā fikhā.

Viņam ir MBA islāma zinātnēs Kloverdeilas koležā, teoloģijas zinātnēs – Indiānā ASV.

Viņam ir diploms par četru gadu apmācības kursa beigšanu Islāma mākslā un arābu kaligrāfijā.

Viņam ir Al-Azhar universitātes Ēģiptē bakalaura grāds šariāta nozarē, islāma tiesībās un farmakoloģijas nozarē. Viņš ir farmakoloģijas docents.

Šobrīd doktors Muhammads Salahs strādā kā „reliģiskais padomnieks” Huda Satellite TV – vienā no pasaules vadošajiem islāma kanāliem, kas raida angļu valodā kopš 2005.gada.

Viņš ir programmu „Jautājiet Hudam”, „Uzlabojam jūsu lasītprasmi” un „Dievbijīgo dārzi” vadītājs. Šīs programmas tikušas novērtētas kā populārākās no kanāla Huda Sattelite TV raidītajām.

Doktors Salahs ir viens no pazīstamākajiem ASV islāma zinātniekiem. Viņš vada Islāma centru Viktorijā, Teksas štatā un ir izveidojis divas islāma un arābu skolas.Viņš ir pasniedzējs Ziemeļamerikas Islāma universitātē Al-Azhara un Londonas koledžā – tiešsaistē.

Doktors Salahs bagātinājis islāma videotēku ar vairāk kā 1500 stundām ierakstītu un tiešraides video angļu un arābu valodās.